بازدید امام جمعه محترم اسلام آباد غرب از پتروشیمی شهرستان

بازدید ویژه امام جمعه محترم اسلام آباد غرب از روند کاری پتروشیمی شهرستان:

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی 

🔷 روز دوشنبه  امام جمعه محترم اسلام آباد غرب با جمعی از همراهان خود با مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و پرسنل پتروشیمی اسلام آبادغرب جهت اطلاع از روند کاری روبه رشد این منطقه و پتروشیمی شهرستان، دیدار کردند.


در این دیدار توضیحات جامع و کاملی در خصوص فعالیتها،اهداف و راهبردهای این منطقه ارائه و همچنین آخرین وضعیت پیشرفت طرح مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت تا مشکلات و موانع طرح مورد شناسایی و حل شود.

🔺 ایشان خاطر نشان کرد که این طرح  یک اقدام بسیار مهم برای اشتغال پایدار در میان استان های غرب کشور به شمار می رود ودر صورت تکمیل زنجیره ارزش در سال های آتی شاهد ایجاد اشتغال های زیادی در استان کرمانشاه خواهیم بود که  از تمام توان و ظرفیت خود برای تحقق شعار سال ( تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها) به نحو احسن استفاده خواهد کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی در مورد روند کاری پتروشیمی اسلام آباد غرب افزود:

این طرح به‌عنوان افتخاری ملی و برای نخستین‌بار در صنعت پتروشیمی با به‌کارگیری دانش فنی ایرانی اجرا می‌شود و قرار است برای نخستین‌بار در صنعت پتروشیمی کشور ، محصول ارزشمند پروپیلن تولید شود که توسعه زنجیره آن به‌شدت مورد نیاز صنایع تکمیلی است.

طرح GTPP اسلام‌آباد غرب همسو با تکمیل زنجیره ارزش، در زمینی به ‌مساحت ۵۴ هکتار در منطقه ویژه اقتصادی زاگرس با دانش‌فنی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی احداث می‌شود که برای ۳۵۰۰نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم در دوران ساخت اشتغال‌زایی ایجاد می‌کند.

1400/06/15

دیدگاهتان را بنویسید